מימון וטרייד אין

טרייד אין

``אוטו דיל`` חברת הטרייד-אין הגדולה בישראל למכירת מכוניות מיד ראשונה ופרטית, היא המבצעת הבלעדית של כל עסקאות הטרייד אין של קבוצת צ'מפיון

מימון וטרייד אין

רשת "אוטו-דיל" הוקמה בשנת 1997 ומאז הפכה לחברת הטרייד-אין הגדולה בישראל למכירת מכוניות מיד ראשונה ופרטית. במהלך שנת 1998 הפכה "אוטו-דיל" למבצעת הבלעדית של כל עסקאות הטרייד-אין עבור קבוצת "צ'מפיון מוטורס".

ל"אוטו-דיל" שלושה סניפים מרכזיים: בבני-ברק, סמוך לקניון איילון, סניף ירושלים, באזור הסחר בתלפיות וסניף חיפה בתחנת אגד המרכזית, החדשה, שבחוף הכרמל. ברשותה של "אוטו-דיל" נמצא המלאי הגדול בארץ של מכוניות משומשות מבעלות פרטית בלבד. מלאי זה שמגיע ליותר מ- 600 מכוניות מאפשר לנו להציע ללקוחותינו מגוון עצום של מכוניות בהתאם לכל תקציב.

היתרון העצום שלנו הוא בעובדה שלרשות הלקוחות שלנו עומדות מעל 600 מכוניות, כולן, בעברן, היו אך ורק בבעלות פרטית והן שמורות ומתוחזקות במצב מעולה. לרשת "אוטו-דיל" יש מחלקת מכוניות היוקרה הגדולה והמגוונת ביותר בישראל. במרכזי המכירה והשירות של "אוטו-דיל" תוכלו למצוא מכוניות יוקרה ופאר מהשורה הראשונה ומהמותגים המובילים בעולם, מכוניות ספורט אקזוטיות ויחידות במינן, מכוניות מנהלים, ג'יפי יוקרה, רכבי 4X4, מכוניות משפחתיות ומכוניות סופר מיני חסכוניות. ל"אוטו-דיל" מחלקה מיוחדת המציעה כלי רכב מסחריים, מיני-בוסים וטנדרים.

אתם רק תאמרו לנו איזו מכונית אתם רוצים ואנחנו נמצא לכם אותה, מתוך המלאי שלנו. אחד היתרונות הגדולים ביותר שלנו הוא שאנו מתמחים ומתרכזים אך ורק במכירת מכוניות שבבעלותן הקודמת היו בידיים פרטיות ולא מחברות ליסינג או השכרה. חברת "אוטו-דיל" מבצעת מאות עסקאות למכירת מכוניות בכל חודש, לעיתים יותר ממרבית היבואנים, מה שגורם לתחלופה יום-יומית בהיצע המכוניות החדשות העומדות לרשות הלקוחות.

השירות והאחריות

אל תיקחו את המכונית לבדיקה. היא יקרה. אנחנו כבר עשינו את הבדיקה עבורך ותוכלו לראות את תוצאותיה אצלנו. תרצו? תוכלו לקחתה לבדיקה נוספת איפה שרק תרצו. אם חלמתם תמיד "לקרוע את הניילונים"

ממכונית חדשה ולא היה לכם את התקציב לעשות זאת, ב"אוטו-דיל" תוכלו להגשים חלום. אצלנו, כל מכונית עוברת בדיקה מקיפה במכון רישוי מוסמך, עוברת טיפול יסודי, ניקוי והכנה למסירה ללקוח. מושבי המכונית נעטפים בניילון והמכונית נמסרת ללקוח כשהיא במצב מכני מעולה. לכל אלה מצטרפת אחריות של "אוטו-דיל" לתקופות של עד שנה מתאריך הרכישה, על מנוע, תיבת ההילוכים ומערכות ההנעה. (בכפוף לתנאים המפורטים בחוזה המכירה).

ברשת "אוטו-דיל" מועסקים נציגי שירות ומכירה מיומנים ומקצועיים, הזוכים להכשרות ואימונים, המאפשרים להם לתת ללקוחותינו מענה לכל שאלה וצורך. לנו חשוב למלא את רצון הלקוח ולהציע לו את המכונית האופטימלית שתענה על צרכיו ותשרת אותו בנאמנות לאורך זמן. כל זה הופך את "אוטו-דיל" לחברה מהגדולות והאמינות ביותר בישראל למכירת מכוניות מיד ראשונה. כמות של מעל 6500 מכוניות שאנו מוכרים בשנה, מצביעה על אמון גורף של הציבור בשיטת המכירה והעבודה של "אוטו-דיל".

פרטים נוספים ניתן למצוא בטלפון – 1700-700-866, ובאתר החברה www.auto-deal.co.il

מימון

אמצעי מימון ללקוחות פרטיים:

צ'מפיון מוטורס גיבשה הסדרים עם הבנקים הגדולים, בנק לאומי, בנק הפועלים, מזרחי טפחות, בנק דיסקונט, הבנק הבינלאומי ובבנק אוצר החייל וזאת על מנת להציע ללקוחותיה מסלולי מימון אטרקטיביים וגמישים*.
הסדרים אלו מאפשרים להציע הנחות משמעותיות בעלות הקמת ההלוואה, והרכב החדש בבעלות הלקוח, רשום על שמו ומשועבד לבנק.
תכנון וביצוע מסלולי מימון נעשה על ידי מחלקת האשראי של צ'מפיון מוטורס, ולכל לקוח מותאם מסלול מימון באופן אישי בהתאם לצרכיו. מחלקת האשראי מלווה את הלקוח לכל אורך התהליך.

* אישור מימון סופי מוענק על ידי הגוף המממן.