לוגו, סקודה

Skoda

מהתחלה צנועה בשנת 1895 ע"י האחים לורין וקלמנט שהחלו בייצור אופניים. המשך הפיתוח עם ייצור של אופנועים תחת שם החברה "לורנט את קלמנט" והחל משנת 1905 הוחלף ייצור האופנועים בייצור כלי רכב. בישראל, עשור לאחר שנרכשה במלואה ע"י צ'מפיון מוטורס, בשנת 2016 חצתה סקודה לראשונה את רף ה- 20,000 מסירות ומיקמה את עצמה שנה שלישית ברציפות במקום ה- 4 בטבלת המותגים וכן כמותג האירופאי הנמכר בישראל

המותג סקודה נוסד בצ'כיה בשנת 1895 ע"י האחים לורין וקלמנט שהחלו בייצור אופניים.
בשנת 1899 החלו השניים לייצר גם אופנועים תחת שם החברה "לורנט את קלמנט" והחל משנת 1905 הוחלף ייצור האופנועים בייצור רכבים.
בשנת 1990, חלק מסקודה נרכש ע"י קבוצת VW העולמית ובשנת 2001 הושלמה הרכישה במלואה וסקודה הפכה לאחד מהמותגים המובילים של הקבוצה. סקודה החלה את דרכה בצ'מפיון מוטורס בשנת 2001, בתחילה כשותפות עם חברת "סכו קאר", כאשר המוטיב המרכזי של הפעילות היה השקעה בביסוס המותג ומכירה לפלח שוק של מוניות.
בשנת 2006 השלימה צ'מפיון מוטורס את רכישת מלוא הבעלות והמותג הוטמע כחטיבה מן המניין בחברה. בשיתוף פעולה מלא עם היצרן ועם 10 אולמות תצוגה ברחבי הארץ, החלה סקודה בחדירה לסגמנט הלקוחות הפרטיים תוך מינוף השקה של כל קו מוצר לגידול משמעותי במכירות.
התוצאות לא איחרו לבוא וסקודה הציגה גידול מתמיד משנה לשנה בד בבד עם התפתחות מרשימה בנתח השוק ובתדמית :

עשינו דרך. גם כמותג. ב- 2011, חמש שנים בלבד מאז רכישת המותג והצטרפותו לצ'מפיון מוטורס, הפכה סקודה לחטיבת המותג הגדולה במכירות של צ'מפיון עם למעלה מ- 10,000 מסירות.
עשינו דרך. גם במכירות. בסיום שנת 2013 שברנו את שיא כל הזמנים עם חציית רף 14,000 המסירות של המותג לשוק הרכבים הפרטיים, ציי רכב ומוניות, וסקודה הפכה לחטיבת המותג הגדולה במכירות של צ'מפיון.
עשינו דרך ארוכה בכדי להגיע לרגע הזה. עשור לאחר שנרכשה במלואה ע"י צ'מפיון מוטורס, בשנת 2016 חצתה סקודה לראשונה את רף ה- 20,000 מסירות ומיקמה את עצמה שנה שלישית ברציפות במקום ה- 4 בטבלת המותגים וכן כמותג האירופאי הנמכר בישראל - איזו דרך עשינו!
יש לפנינו עוד דרך יפה ומאתגרת. בסקודה מאמינים שהדרך היא חלק בלתי נפרד מהיעד. לכן, אנו דואגים להשקיע ולפתח את המותג החל מהכשרת עובדינו והטמעתם במערכת באופן מלא ועד הקמת מרכזי שירות מתקדמים הפרוסים ברחבי הארץ. בשנים הבאות אנו מתכוונים להמשיך את מגמת הצמיחה וביסוס מעמדנו כמותג מוביל בשוק הרכב בישראל, ואנו שמחים שאתם שותפים איתנו לדרך.

לובי יצרן- נסיעת מבחן- סקודה

אני מסכימה לקבל הטבות, מידע שיווקי ודברי פרסומת