אודות

ברוך הבא לאתר קבוצת צ'מפיון מוטורס

מובילים באחריות ובאנושיות

צ'מפיון מוטורס היא חלק מקבוצת אלייד – אחת מהקבוצות המובילות בישראל, אשר בלב עשייתה תרומה משמעותית ומתמשכת לחוסן הכלכלי חברתי בישראל. צ'מפיון מייצגת בגאווה ובאחריות את מותגי קבוצת פולקסווגן בישראל: פולקסווגן, פולקסווגן מסחריות אאודי, סיאט וסקודה.

קבוצת פולקסווגן (VW), הינה אחת מקבוצת יצרני הרכב המובילות בעולם.

אנשי צ'מפיון פועלים על פי סולם ערכים מחייב, שעוגניו הם: יושרה ואמינות, הישגיות ויוזמה, אנושיות, ענייניות ושיתוף פעולה, מקצועיות, נאמנות ומחויבות. על פי חזונה, צ'מפיון מחויבת להעניק חוויה ייחודית, הנאה, שייכות וגאווה ללקוחותיה ולעובדיה, תוך השאת ערך לבעלי המניות ותרומה לחברה ולקהילה.

שליחות כבר מתחילת הדרך

אהרון גוטווירט ז"ל, אשר הקים את הקבוצה לפני למעלה מיובל שנים, החל את פעילותו העסקית כבר בגיל-19. גוטווירט שילב תמיד בין עסקים לפעילות ההומניטרית ופעילותו הבינלאומית זכתה להכרה של מלכת הולנד, הצלב האדום וגורמים נוספים. מיד לאחר קום המדינה החל גוטווירט בפעילויות לחיזוקן של הכלכלה והחברה הישראלית, הקים עוד בחייו את קרן אהרון גוטווירט, כשהוא עושה הכול בשקט, באחריות ובברק האופייניים לו. הקבוצה כולה מנוהלת כיום על ידי חבר נאמנים, המשקיע באמצעות הקרן בהמשך חיזוקה של החברה בישראל. אחריות מכל הלב היא חלק משמעותי מהתרבות שלנו.

גאים להיות חלק מקבוצת אלייד

חברת  האם של צ'מפיון מוטורס, קבוצת אלייד – היא חברת אחזקות ישראלית הפועלת בענפי הנדל"ן, האלקטרוניקה, התשתיות והרכב. בין אחזקות קבוצת אלייד, מלבד צ'מפיון מוטורס, נמנות החברות – אשטרום, ניופאן, מיניליין אמקול, אלייד לוגיסטיקה, אלייד תשתיות, אלייד נדל"ן, מטרופוליס, UPS, אוטודיל, מנהרות הכרמל ועוד. יחד אנו בונים ומפתחים את הכלכלה והחברה בישראל מתוך תרבות של עשייה עסקית אחראית, המשולבת כל העת בתמיכה בחוסן הכלכלי חברתי.

הלקוחות הם ה"צ'מפיונס" שלנו

רוח זו של אחריות יוצאת דופן ושאיפה למצוינות, היא חלק מהיומיום בצ'מפיון. לכן, צ'מפיון מוטורס היא אחת מיבואניות הרכב הגדולות בישראל, כל מכונית שביעית בממוצע על כבישי הארץ – היא מכונית מבית צ'מפיון בזכות המצוינות, האחריות, השירותיות, החדשנות והיכולת הדינמית שלה ושל עובדיה להביא את הפתרונות ם האיכותיים ביותר לצרכי הלקוחות המשתנים. צ'מפיון זוכה לנאמנות והתמדה ארוכת שנים של רבים מלקוחותיה.

מובילים באחריות כלפי העובדים

העובדים והמנהלים, הם מקור העוצמה ושביעות הרצון יוצאת הדופן של לקוחותינו. צ'מפיון מאמינה בצמיחה והתמקצעות מבית והיא משקיעה רבות בפיתוחם ובטיפוחם של עובדיה. למעלה משליש מחברי ההנהלה, מנהלות ומנהלי המפתח בקבוצה החלו את דרכם כעובדים מן המניין וצמחו והוצמחו לאורך הדרך. אנחנו יוצרים עבור אנשינו הזדמנויות לצמוח, לכל אורך הדרך – ובזכות זאת משמרים ידע, ערכים, חזון ו-DNA ארגוני המייחדים אותנו.

החזון והערכים שלנו

``נייצג ונוביל באחריות ולאורך זמן את מותגי קבוצת פולקסווגן בישראל. נעניק חוויה ייחודית, הנאה, שייכות וגאווה ללקוחותינו ועובדינו, תוך השאת ערך לבעלי המניות ותרומה לחברה בה אנו חיים``

יושרה ואמינות

דיוק במתן דיווחים, הקפדה על התנהגות בהתאם לכללים אתיים ולנורמות התנהגות המקובלות בחברה. הפגנת שקיפות בטיפול בטעויות ושגיאות. הודאה בהן ודיווח עליהן. עמידה בהתחייבויות. התאמה בין מילים והתנהגות.

הישגיות ויוזמה

מיקוד בהישגים, שאיפה למצוינות, שאיפה מתמדת לשיפור, חתירה לניצחון. ציפייה עצמאית להיות הכי טוב שאפשר. ייזום רעיונות חדשים ויישומם, חיפוש מתמיד של דרכים לשיפור מוצרים ושירותים.חשיבה מחוץ לקופסה, מתן פתרונות יוצאי דופן.

אנושיות

כיבוד האדם, הסתכלות על הפרט כאדם תחילה ולאחר מכן כעובד. התחשבות בצרכים ייחודיים ופרטניים ככל האפשר, אוזן קשבת, תקשורת נעימה ופתוחה, דלת פתוחה.

ענייניות ושיתוף פעולה

ראיית טובת הענייןוהחברה בכל מצב, תוך נטרול מניעים שאינם רלוונטיים (אמוציונליים, אישיים, פוליטיים, וכדומה) קיום שיתוף פעולה עם עמיתים בצוות וממשקים בארגון, על בסיס שיקולים ענייניים ולטובת השגת המטרות המשותפות.

מקצועיות

ביצוע משימות תוך הקפדה מרבית על מצוינות ורמת ביצוע גבוהה, תוך הפגנת סמכות מקצועית בעלת ערך מוסף בתחומי האחריות, כל זאת על בסיס ידע עדכני והעשרת אחרים בו. מתן דגש על תכנון מוקפד ודיוק בביצוע. השקעה מתמדת בלמידה והרחבת הידע המקצועי.

נאמנות ומחויבות

נאמנות לחברה, התייחסות ארוכת טווח לקשר עם החברה ומחויבות לתפקיד, הזדהות עם ערכי החברה ומטרותיה. אנו מאמינים ב``שחקני נשמה`` ומטפחים אותם בהתאם.

מעורבות משמעותית בתרומה לקהילה

אצלנו בצ'מפיון מוטורס נהנים מתנאי העסקה מצוינים ומליווי אישי בכל הצמתים המרכזיים בחיים המקצועיים והאישיים: תכניות פיתוח, הדרכות והשתלמויות מקצועיות, ביטוח בריאות, מלגות לימודים לעובד ולבני משפחתו, סבסוד ארוחות וביגוד, אירועי גיבוש, מועדון תרבות ופנאי ``בדרך של צ'מפיון``, שי מכובד לחגים, מתנות בשלל אירועים ועוד. צ'מפיון מוטורס מדורגת כאחת מ- 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל, לפי סקר BDI ו``דה מרקר``, והיא משפרת דירוג באופן משמעותי מדי שנה.