ביטוח

ביטוח

כשאתה רוכש רכב מצ'מפיון מוטורס, אתה רוצה להיות בטוח שיש מאחוריך חברת ביטוח מקצועית ושירותית שתדאג לך במקרה הצורך.
ביטוח ישיר (איי.די.איי חברה לביטוח בע``מ) הינה אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל המתמחה בביטוחי רכב למגזר הפרטי.
החברה הוקמה בנובמבר 1994 כחברת הביטוח הישירה הראשונה בישראל ויצרה מהפכה של ממש בענף הביטוח כאשר הובילה מהלך של ירידה במחירים לצד עלייה באיכות השירות בשוק כולו.
במדד איכות השירות של משרד האוצר לשנת 2016 זכתה ביטוח ישיר בציונים הגבוהים ביותר בהתייחס לאיכות וזמני הטיפול בפניות ותשלום תביעות, דבר המעיד על שביעות רצון גבוהה של לקוחותיה.

ביטוח

שירות מלא לרכב שלך תחת קורת גג אחת

צ'מפיון, מיבואני הרכב המובילים בישראל, חבר לביטוח ישיר, שמובילה את תחום הביטוח הישיר בישראל
וכך נוצר שיתוף פעולה מנצח המאפשר לכם ליהנות משירות מלא תחת קורת גג אחת.

חמש סיבות טובות לבטח את הרכב שקנית מצ'מפיון מוטורס בביטוח ישיר:

כיסוי ייחודי לרכבים חדשים – "חדש עד 15%" – בשנתיים הראשונות לאחר הרכישה, הפיצוי במקרה מכוסה של אבדן מוחלט או גניבה יזכה אותך בפיצוי לפי שווי הרכב במחירון יצחק לוי במועד הנזק עם תוספת של עד 15% מהשווי הזה (במגבלה של שווי רכב חדש מאותו סוג ודגם).
בביטוח ישיר תוכל ליהנות משירותים דיגיטליים מתקדמים לכל אורך הדרך, החל מתקשורת שקופה במייל, דרך קבלת מידע וביצוע מגוון פעולות כולל הוספת כיסויים באזור הלקוחות שלך באתר, ואפילו דיווח ומעקב אונליין אודות מצב התביעה שלך במקרה של אירוע ביטוחי.
חזרה מהירה לשגרה – בביטוח ישיר יודעים שחשוב לכם לחזור לשגרה מהר לאחר אירוע ביטוחי ולכן החברה מתחייבת להחזר כספי מהיר תוך 5 ימי עסקים בלבד בתביעות ביטוח מקיף לרכב (מקבלת כל המסמכים הדרושים)
ביטוח ישיר תעמיד לרשותך ייעוץ משפטי מקצועי בליווי עו"ד בתביעות של צד ג' נגדך.
מוסכי ההסדר של צ'מפיון – באפשרותך לתקן את רכבך לאחר אירוע ביטוחי במוסכים המורשים של צ'מפיון שאושרו כמוסכי הסדר של ביטוח ישיר, וליהנות גם מרכב חלופי, אחריות של המוסך לתיקון ועוד. כמו כן ניתן לקבל במוסכים אלו שירות של תביעות נגד צ"ג.

התקשר עכשיו למספר 03-5555556 ונציג של ביטוח ישיר ישמח לעמוד לרשותך ולהציע לך הצעה אטרקטיבית המותאמת לך אישית